Gratulacje. Możesz już obejrzeć prezentacje:'Nauka Vs Natura'
* wszystkie pola są wymagane
TWOJE DANE, NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Firma Mintel rozumie znaczenie zaufania w kontekście tego, jak Twoje dane są przetwarzane, stąd prosimy o podanie tych informacji, aby:

  • Przekazać Ci ważne i wartościowe informacje
  • Zaoferować Ci możliwość skontaktowania się z naszym zespołem sprzedażowym
  • Zapewnić efektywność prowadzonych przez nas działań promocyjnych
  • Lepiej zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzą w interakcję z informacjami na naszej stronie

W każdym momencie przysługuje Ci prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w ten sposób, a także do zmiany sposobu, w jaki się z Tobą komunikujemy.
Aby przeczytać więcej na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych przez firmę Mintel, kliknij tutaj: Polityka Prywatności firmy Mintel oraz Polityka Plików Cookie.

i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej firmie, która jest naszym obecnym lub nowym klientem, pozwala nam przekazywać właściwe informacje.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, czym się zajmujesz pozwala nam dopasować sposób, w jaki chcielibyśmy pomóc.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ chcielibyśmy przesłać Tobie link do pobrania raportu... i jeżeli się zgodzisz, chcielibyśmy zostać w kontakcie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ czasami lepiej jest porozmawiać, a my chcielibyśmy dokładnie poznać Twoje oczekiwania.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej branży pozwala nam ocenić stopień zainteresowania naszymi publikacjami i utrzymać je na właściwym poziomie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, skąd pochodzisz pomaga nam ocenić skuteczność naszych kampanii oraz w miarę potrzeb pozwala Tobie nawiązać kontakt z naszym lokalnym przedstawicielem.
i
Nasz comiesięczny newsletter to dawka świeżych spostrzeżeń rynkowych, trendów i przełomowych analiz dostarczana bezpośrednio do Twojej skrzynki e-mail.
i
Darmowe raporty, kluczowe informacje branżowe i zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia, kliknij tutaj, aby otrzymać jeszcze więcej informacji od firmy Mintel

Wypełnij formularz, aby otrzymać ekskluzywne treści Mintel dotyczące tematu ‘Science Vs. Nature’. W ten sposób uzyskasz dostęp do nagrań wideo-prezentacji i dyskusji ekspertów Mintel, którzy przyglądają się temu, jak konsumenci kwestionują zalety zwykłego “naturalnego” i wykazują większą ciekawość rozwiązaniami naukowymi i syntetycznymi.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię branża kosmetyczna, spożywcza, czy też szerokie spektrum zachowań konsumenckich, tutaj znajdziesz wszystkie te dane i pełny dostęp do prezentacji.

“SUPERNATURAL” / “NADPRZYRODZONY”
Ta prezentacja dowodzi, że od teraz do 2030 r. nauka będzie coraz intensywniej współgrać z przyrodą, dostarczając nowych źródeł paliw, energii, rozwiązań opakowaniowych oraz surowców. Mowa w niej również o tym, jak niektóre najbardziej progresywne marki wdrażają już nowe syntetyczne i naukowe rozwiązania, i w jaki sposób edukują konsumentów.

“UNDER PRESSURE: THE BEAUTY SOLUTION” / “POD PRESJĄ: ROZWIĄZANIE DLA PIĘKNA”
Do codziennej presji, aby wyglądać i czuć się dobrze, dołącza teraz również presja ratowania naszej planety. Dowiedz się, w jaki sposób branża kosmetyczna, tak silnie związana z naturą, podejmie wyzwanie wprowadzania na rynek nowych rozwiązań laboratoryjnych.

“SERVING UP SCIENCE: A DIET FOR SURVIVAL” / “W SŁUŻBIE NAUKI: DIETA DLA PRZETRWANIA”
W ciągu następnych dziesięciu lat globalny rynek żywności i napojów będzie musiał się zmienić, jeśli ma sprostać wymaganiom zrównoważonej planety. Ta prezentacja pokazuje czego wymagamy więcej od firm, ale również to, w jaki sposób wynagradzamy je, jeśli nasze wymagania są spełnione. Postęp naukowy i technologiczny ma zasadnicze znaczenie dla zapewnienia zrównoważonej produkcji żywności i napojów. Ale czy oby na pewno konsumenci ufają rozwiązaniom syntetycznym?

“SURVIVAL OF THE FITTEST: WORLD-SAVING INNOVATION” / “PRZETRWAJĄ NAJSILNIEJSI: INNOWACJE RATUJĄCE ŚWIAT
Analitycy Mintel przyglądają się nowym wdrożeniom produktowym w branży spożywczej i kosmetycznej, które mają potencjał rozwiązać wiele problemów na świecie. Ta prezentacja odkrywa potencjał, ale również informuje o pułapkach dla nowych innowacji ukierunkowanych na zdrowie i zrównoważony rozwój.