CZEGO DOTYCZĄ TE BADANIA?

Innowacyjność produktu nie polega tylko na tym, że produkt jest nowy lub wyróżnia się. Chodzi bowiem o to, by stworzyć nowe produkty, które pokochają konsumenci, oraz by przyjąć inną drogę, którą konsumenci będą chcieli podążać. I tu pojawia się nasze doświadczenie w zakresie innowacyjności produktu. Szukamy nowych smaków, przepisów, zapachów, opakowań, składników i pomysłów. Obserwujemy reakcje konsumentów i określamy, co działa dobrze, a co nie. Oczywiście, dokładnie wyjaśniamy dlaczego tak jest. To daje naszym klientom przewagę. Wdrażają nowe trendy, a dzięki naszej bazie wiedzy ich własne pomysły mogą naprawdę rozkwitnąć. To dlatego współpracujemy z 90% światowych liderów z branży produktów szybkozbywalnych (FMCG). Chcemy pracować również dla Ciebie.

DO KOGO SĄ SKIEROWANE?

Zajmujesz się rozwojem produktu, innowacyjnością, prowadzisz prace badawczo-rozwojowe lub projektujesz produkty. Musisz poprawić terminowość, jakość i końcowe efekty projektów dotyczących rozwoju produktu.Potrzebujesz odpowiednich danych i obserwacji, by móc rozwijać i sprawdzać koncepcje, tworzyć rozwiązania biznesowe, udoskonalać produkty i z powodzeniem wprowadzać je na rynek. Nasze obserwacje dotyczące innowacyjności produktu mogą zainspirować nowe pomysły i idee, dodatkowo wsparte doskonałą bazą danych. W firmie Mintel znamy się na innowacyjności – przeanalizowaliśmy dotąd ponad 2,5 miliona nowych produktów FMCG i liczba ta stale rośnie.

JAKIE KORZYŚCI MOŻESZ OSIĄGNĄĆ?

INFORMACJA

Potrzebujesz danych, które będą stanowiły wsparcie dla strategii dotyczących rozwoju i innowacyji. My wyszukujemy nowe trendy i określamy ich znaczenie, tak abyś Ty mógł skoncentrować się na tym, co robisz najlepiej – czyli na unowocześnianiu swojej firmy.

INSPIRACJA

Nasze globalne spojrzenie umożliwi nie tylko poszerzenie Twoich kreatywnych horyzontów, ale również zyskanie nowej perspektywy. Nasze doświadczenie pozwala rozpatrywać innowację we właściwym kontekście, a potencjał znajdziesz na swojej własnej ścieżce.

WPŁYW

Skupiamy się na wynikach, na obiektywnym badaniu przyczyn sukcesu lub porażki nowych produktów wprowadzanych na rynek. Możemy pokazać Tobie najlepszy sposób działania i pomóc uniknąć błędów, tak abyś zawsze był o krok przed konkurencją.