DO KOGO SĄ SKIEROWANE?

Niektóre badania rynku kosmetycznego mają na celu jedynie sprawdzenie, co się tam aktualnie dzieje. Nasi klienci polegają na nas w zakresie prognozowania rynku.

Potrzebujesz informacji na temat rynku kosmetycznego i jego sektorów; ich wielkości i wartości, segmentacji, trendów i prognoz rozwoju.

Potrzebujesz informacji na temat innowacji kosmetycznych: nowych produktów, sukcesów, porażek – i tego, co odróżnia jeden produkt od drugiego.

Musisz zrozumieć konsumenta: kim jest, co kupuje, gdzie kupuje i dlaczego. Jak zmienia się jego zachowanie i co to oznacza dla Twojej marki.

W firmie Mintel, międzynarodowy zespół światowej klasy analityków nie skupia się na tym, co jest obecnie na topie, ale raczej przewiduje, co będzie modne w przyszłości – tak więc liderzy na rynku, tacy jak Ty, mogą mieć wpływ na dynamikę przemysłu kosmetycznego, produkować popularne produkty i zawsze wyprzedzać konkurencję.

JAK SIĘ DOPASOWUJEMY?

W firmie Mintel wiemy, co będzie modne w przemyśle kosmetycznym. Przekazujemy informacje 3,000 firm na całym świecie, a nasi eksperci kosmetyczni ustanawiają nowe trendy na rynku, przewidują innowacje i interpretują przyszłe wybory konsumentów.

Nasz zespół analityków rynku kosmetycznego przekształca tę wiedzę w kreatywne, gotowe do zastosowania w praktyce wnioski, które mogą w znaczący sposób zmienić Twoją pracę. Dane, na których możesz polegać, opinie, którym możesz zaufać.

Nasze informacje pochodzą z najbardziej wiarygodnych źródeł, dostępnych na rynku kosmetycznym, a w połączeniu z łącznie ponad 150-letnim doświadczeniem, intuicją, kreatywnością i dobrym rozeznaniem w zakresie przyszłych zmian w zachowaniach konsumenckich, jesteśmy w stanie zaoferować Ci wizję przyszłości – największy atut, jaki możesz posiadać.

TRENDY NA GLOBALNYM RYNKU KOSMETYKÓW I PRODUKTÓW DO PIELĘGNACJI