KIM JESTEŚMY

Jesteśmy firmą Mintel. Uważnie obserwujemy rynki, które mają znaczenie. Dostarczamy opinie, które stoją za Twoimi nowymi, wielkimi ideami. Śledzimy innowacje. Interpretujemy trendy konsumenckie. Koncentrujemy się na danych, badaniach i analizach. Jesteśmy solidnym i godnym zaufania źródłem informacji. Dostarczamy strategiczne i inspirujące idee.
Szczegółowo studiujemy zachowania konsumentów i podążamy za zmianami kulturowymi.
Nasza praca jest wielokrotnie nagradzana. Jesteśmy niezależni. Działamy globalnie.
Dostarczamy opinie, którym możesz zaufać.

CO ROBIMY

Dobrze znamy konsumentów – wiemy kim są, co dostrzegają, co robią, co kupują. Wiemy również, dlaczego to robią. Znamy się na innowacjach – wiemy, co jest nowe, co jest przełomowe, co jest na topie, a co nie. Na całym świecie. Mamy wiedzę o rynkach. Znamy ich rozmiary – wiemy, ile się sprzedaje, co się sprzedaje i kto to sprzedaje. Przewidujemy, co stanie się w przyszłości. Dostarczamy wiedzę, która pomaga w prowadzeniu biznesu, podejmowaniu właściwych decyzji i budowaniu wielkich marek. Z naszego doświadczenia korzysta ponad 5,000 przedsiębiorstw na całym świecie. Chcemy pracować również dla Ciebie.

CO REPREZENTUJEMY

Reprezentujemy jakość, zaangażowanie i zaufanie. Wierzymy w siłę danych rynkowych budowanych przez dociekliwe umysły. Koncentrujemy się na uważnym obserwowaniu, słuchaniu i analizowaniu. Lubimy działać. Patrzymy z szerszej perspektywy, szukamy kontekstu i alternatywnych opinii. Lubimy zadawać pytania. Lubimy poszukiwać odpowiedzi. Jesteśmy dla Ciebie.

O nas

33,000

Produkty dodawane co miesiąc do bazy GNPDPrzeczytaj więcej

Co miesiąc oferujemy nowe perspektywy, nowe dane, a także przełomowe spostrzeżenia dotyczące wybranych rynków.

Zapisz się już teraz

Newsletter jest dostępny tylko w języku angielskim