DO KOGO SĄ SKIEROWANE?

Jeśli zależy Ci na poznaniu branży napojowej, musisz poznać ofertę firmy Mintel.

Nasi klienci z rynku napojów potrzebują wiarygodnych danych, wnikliwych badań i solidnej analizy jednego z bardziej złożonych i pełnego niuansów sektora produktów konsumenckich.

Chcesz poznać dynamikę branży napojowej: wielkość i wartość rynku, segmentację i udziały; chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami konsumpcyjnymi, chcesz posiadać aktualne informacje w zakresie innowacji produktowych, działań promocyjnych i projektowania.

Musisz zrozumieć konsumenta napojów – jak się zachowuje w domu, a jak w restauracji, kim jest, jakie są jego upodobania, jak się zmieniają. I dlaczego.

JAK SIĘ DOPASOWUJEMY?

Firma Mintel doskonale poznała branżę napojową. Współpracujemy ze światowymi liderami w produkcji napojów i sieciami detalicznymi. Pomagamy w tworzeniu marek przyszłości.

Nasz międzynarodowy zespół ekspertów ds. napojów posiada szczegółowe dane, składniki produktów, innowacje, zmieniające się trendy. Wie, kiedy szklanka jest do połowy pełna, a kiedy do połowy pusta.

Nasi badacze i analitycy ściśle współpracują ze sobą, by wydobyć najważniejsze informacje z dostępnych danych, wiedzy rynkowej i wzorców zmieniających się zachowań konsumenckich, które będziesz mógł od razu zastosować w praktyce, a także które ukierunkują Twoją strategię i będą stanowić solidną bazę dla Twoich własnych innowacji. Są to wiarygodne informacje, na których możesz polegać.

TRENDY NA GLOBALNYM RYNKU ŻYWNOŚCI I NAPOJÓW