CZYM SĄ BADANIA?

Nasze usługi konsultingowe pozwolą Tobie uzyskać dostęp do naszych wyspecjalizowanych zasobów, które pomogą Tobie zyskać nowe, świeże spojrzenie dotyczące ważnych dla Ciebie zagadnień rynkowych.

Ale czymże są nasze wyspecjalizowane zasoby? Skąd bierze się ta wiedza? Jak powstają nowe, świeże spojrzenia na rynek?

Czy mają taką samą siłę jak bogate źródła danych, którymi szczyci się Mintel?

Nasi globalni konsultanci dostarczają wiarygodnych opinii dotyczących zachowań konsumentów, tworzenia od podstaw nowych marek, strategii rynkowych, a także innowacji. Dostarczają je naszym klientom z listy Fortune 500.

Największe firmy na świecie wybierają nasze usługi, ponieważ wiedzą, na czym zbudowana jest nasza wyjątkowa wiedza – na multidyscyplinarnych badaniach, przeprowadzanych w sumienny i rygorystyczny sposób – na ich podstawie zbudowana została nasza wyjątkowa reputacja.

Żadna inna firma badawcza nie posiada tak szerokiego zaplecza informacyjnego, które powstało po to, aby dostarczyć Tobie odpowiedzi na ważkie pytania, które pojawiają się w Twojej branży teraz i w przyszłości.

Badania konsumenckie. Dane rynkowe. Śledzenie innowacji. Analiza trendów. Baza nowych produktów. Analiza konkurencji. Wyszukiwanie produktów. Nasz globalny zespół konsultantów korzysta ze wszystkich tych zasobów, aby móc zaoferować Tobie unikalną wizję, która łączy w sobie wyjątkowe informacje, kreatywność oraz umiejętność patrzenia w przyszłość.

Mintel może zaoferować Tobie świeże spojrzenie poparte silnymi danymi i opiniami zbudowanymi na podstawie analizy rynku i trendów, a także na bazie wnikliwej oceny istniejącego asortymentu. Mintel oferuje wsparcie w zakresie rozwoju nowych koncepcji i identyfikowaniu nisz rynkowych.

POPROŚ O WIĘCEJ INFORMACJI
* wszystkie pola są wymagane