CZYM SĄ BADANIA?

Nasze usługi konsultingowe pozwolą Tobie uzyskać dostęp do naszych wyspecjalizowanych zasobów, które pomogą Tobie zyskać nowe, świeże spojrzenie dotyczące ważnych dla Ciebie zagadnień rynkowych.

Ale czymże są nasze wyspecjalizowane zasoby? Skąd bierze się ta wiedza? Jak powstają nowe, świeże spojrzenia na rynek?

Czy mają taką samą siłę jak bogate źródła danych, którymi szczyci się Mintel?

Nasi globalni konsultanci dostarczają wiarygodnych opinii dotyczących zachowań konsumentów, tworzenia od podstaw nowych marek, strategii rynkowych, a także innowacji. Dostarczają je naszym klientom z listy Fortune 500.

Największe firmy na świecie wybierają nasze usługi, ponieważ wiedzą, na czym zbudowana jest nasza wyjątkowa wiedza – na multidyscyplinarnych badaniach, przeprowadzanych w sumienny i rygorystyczny sposób – na ich podstawie zbudowana została nasza wyjątkowa reputacja.

Żadna inna firma badawcza nie posiada tak szerokiego zaplecza informacyjnego, które powstało po to, aby dostarczyć Tobie odpowiedzi na ważkie pytania, które pojawiają się w Twojej branży teraz i w przyszłości.

Badania konsumenckie. Dane rynkowe. Śledzenie innowacji. Analiza trendów. Baza nowych produktów. Analiza konkurencji. Wyszukiwanie produktów. Nasz globalny zespół konsultantów korzysta ze wszystkich tych zasobów, aby móc zaoferować Tobie unikalną wizję, która łączy w sobie wyjątkowe informacje, kreatywność oraz umiejętność patrzenia w przyszłość.

Mintel może zaoferować Tobie świeże spojrzenie poparte silnymi danymi i opiniami zbudowanymi na podstawie analizy rynku i trendów, a także na bazie wnikliwej oceny istniejącego asortymentu. Mintel oferuje wsparcie w zakresie rozwoju nowych koncepcji i identyfikowaniu nisz rynkowych.

Poproś o więcej informacji
* wszystkie pola są wymagane
Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.
Nasz pracownik skontaktuje sie z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe przez pozostawione dane kontaktowe.
TWOJE DANE, NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Firma Mintel rozumie znaczenie zaufania w kontekście tego, jak Twoje dane są przetwarzane, stąd prosimy o podanie tych informacji, aby:

  • Przekazać Ci ważne i wartościowe informacje
  • Zaoferować Ci możliwość skontaktowania się z naszym zespołem sprzedażowym
  • Zapewnić efektywność prowadzonych przez nas działań promocyjnych
  • Lepiej zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzą w interakcję z informacjami na naszej stronie

W każdym momencie przysługuje Ci prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w ten sposób, a także do zmiany sposobu, w jaki się z Tobą komunikujemy.
Aby przeczytać więcej na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych przez firmę Mintel, kliknij tutaj: Polityka Prywatności firmy Mintel oraz Polityka Plików Cookie.

i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej firmie, która jest naszym obecnym lub nowym klientem, pozwala nam przekazywać właściwe informacje.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, czym się zajmujesz pozwala nam dopasować sposób, w jaki chcielibyśmy pomóc.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ chcielibyśmy przesłać Tobie link do pobrania raportu... i jeżeli się zgodzisz, chcielibyśmy zostać w kontakcie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ czasami lepiej jest porozmawiać, a my chcielibyśmy dokładnie poznać Twoje oczekiwania.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej branży pozwala nam ocenić stopień zainteresowania naszymi publikacjami i utrzymać je na właściwym poziomie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, skąd pochodzisz pomaga nam ocenić skuteczność naszych kampanii oraz w miarę potrzeb pozwala Tobie nawiązać kontakt z naszym lokalnym przedstawicielem.
i
Nasz comiesięczny newsletter to dawka świeżych spostrzeżeń rynkowych, trendów i przełomowych analiz dostarczana bezpośrednio do Twojej skrzynki e-mail.
i
Darmowe raporty, kluczowe informacje branżowe i zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia, kliknij tutaj, aby otrzymać jeszcze więcej informacji od firmy Mintel