DO KOGO SĄ SKIEROWANE?

Nasi klienci z rynku spożywczego potrzebują nieco więcej niż tylko wyrywkowych informacji na temat najbardziej rozwiniętych rynków na świecie. Dlatego przychodzą do nas.

Musisz zrozumieć poszczególne sektory rynku żywności, ich wielkość, segmentację i prognozy.

Musisz patrzeć strategicznie w skali globalnej i dokładnie określić to, co ma znaczenie dla obszarów ważnych dla Ciebie. Ulepszanie produktów, innowacyjne smaki, składniki i formaty.

Musisz wiedzieć, co kupują konsumenci, w jakich restauracjach jadają, jakie są najnowsze trendy na rynku żywności. I musisz także umieć odpowiedzieć na pytanie „dlaczego”, a także określić, jakie to ma znaczenie dla Twojej firmy i marki – teraz i w przyszłości. Nasze spostrzeżenia są podane na talerzu.

JAK SIĘ DOPASOWUJEMY?

Firma Mintel zapewnia gruntowną znajomość rynku żywności. Współpracujemy z największymi światowymi producentami i sieciami detalicznymi w zakresie udoskonalania ich ofert i wprowadzania nowych produktów.

Zajmujemy się zarówno ekskluzywnymi restauracjami, jak i fast foodami. Żywnością przetworzoną, jak i ekologiczną. Począwszy od przepisów na gotowe dania, sosy, aż po przekąski, nasi eksperci żywieniowi dokładnie wiedzą, w jaki sposób funkcjonuje rynek spożywczy.

Nasza międzynarodowa sieć badaczy terenowych i analityków żywieniowych ściśle współpracuje ze sobą, by z mieszanki danych, wiedzy, przewidywań i innowacyinych koncepcji wyciągnąć wnioski gotowe do wdrożenia w działaniach strategiczno-rozwojowych. Solidne badania i kreatywność to klucz do dobrze opracowanej strategii.

TRENDY NA GLOBALNYM RYNKU ŻYWNOŚCI I NAPOJÓW