CZYM SĄ BADANIA?

Usługa Household & Personal Care (środki czystości, artykuły higieniczne, pielęgnacja ciała oraz leki bez recepty/HPC) to oferta premium skupiająca się na badaniu działań w tej branży. Mnogość zasobów Mintela, jeden konkretny cel. Przez cały czas.

W tak zróżnicowanym i dynamicznym sektorze potrzebny jest nie tylko szeroki zakres badań, ale również świetny zmysł. Tylko w ten sposób możesz dostrzec możliwości, dzięki którym wyprzedzisz konkurencję.

Począwszy od środków do zmywania naczyń oraz do czyszczenia poprzez leki i witaminy, aż po kosmetyki do kąpieli czy też golenia – nasz zespół światowej klasy analityków zajmuje się badaniami najważniejszych obszarów na rynku środków czystości, artykułów higienicznych, produktów do pielęgnacji ciała oraz leków bez recepty.

Wiemy, co dzieje się na całym świecie.

Innowacje. Nowe produkty na rynku. Wyniki sprzedażowe i prognozy. Trendy konsumenckie. Znamy je w najdrobniejszych szczegółach. Specyfika usługi HPC polegająca na skupianiu się na konkretnym celu pozwala naszym ekspertom na szersze spojrzenie i bardziej dogłębną analizę.

Nasz wnikliwie działający zespół to najlepsze wsparcie dla planowania biznesowego.

Wyjaśnimy Ci, na czym to wszystko polega. Analizujemy dane rynkowe i zwyczaje konsumentów w kontekście szerszych trendów kulturowych, społecznych i technologicznych, które śledzimy dzięki naszym uznanym badaniom. Oferujemy strategiczne spojrzenie na to, dokąd zmierza Twoja branża.

JAK TO WYGLĄDA?

 • Comiesięczna analiza predyktywna dla 11 obszarów branży HPC przeprowadzona na podstawie naszych wyjątkowych danych, obejmujących konsumentów, produkty, firmy oraz rynki.

 • Kwartalny spis najbardziej innowacyjnych środków czystości, artykułów higienicznych, produktów do pielęgnacji ciała oraz leków bez recepty, wraz z fachową analizą wideo na temat ich mocnych stron.

 • Studia przypadków i wiadomości branżowe z całego świata.

 • Długoterminowa obserwacja zachowań klientów, stosowanych składników, opakowań, trendów w sprzedaży i demografii – poparta analizami przypadków i wynikającymi z nich strategicznymi implikacjami.

 • Wsparte solidnymi danymi rekomendacje, dzięki którym możesz od razu przejść do działania.

CO MOGĘ ZYSKAĆ?

 • Co dzieje się w głównych obszarach branży HPC – cały czas, na całym świecie?

 • Kto wprowadza innowacje – w produktach, stosowanych składnikach, opakowaniach, oznakowaniach i projektach graficznych?

 • Jak zachowują się konsumenci, co myślą – jak się zmieniają?

 • Gdzie pojawiają się możliwości i co stanowi wyzwanie dla Twojego biznesu – jak możesz na to zareagować?

 • Co wydarzy się w przyszłości?

TRENDY NA GLOBALNYM RYNKU KOSMETYKÓW I PRODUKTÓW DO PIELĘGNACJI
Poproś o więcej informacji
* wszystkie pola są wymagane
Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.
Nasz pracownik skontaktuje sie z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe przez pozostawione dane kontaktowe.
TWOJE DANE, NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Firma Mintel rozumie znaczenie zaufania w kontekście tego, jak Twoje dane są przetwarzane, stąd prosimy o podanie tych informacji, aby:

 • Przekazać Ci ważne i wartościowe informacje
 • Zaoferować Ci możliwość skontaktowania się z naszym zespołem sprzedażowym
 • Zapewnić efektywność prowadzonych przez nas działań promocyjnych
 • Lepiej zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzą w interakcję z informacjami na naszej stronie

W każdym momencie przysługuje Ci prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w ten sposób, a także do zmiany sposobu, w jaki się z Tobą komunikujemy.
Aby przeczytać więcej na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych przez firmę Mintel, kliknij tutaj: Polityka Prywatności firmy Mintel oraz Polityka Plików Cookie.

i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej firmie, która jest naszym obecnym lub nowym klientem, pozwala nam przekazywać właściwe informacje.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, czym się zajmujesz pozwala nam dopasować sposób, w jaki chcielibyśmy pomóc.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ chcielibyśmy przesłać Tobie link do pobrania raportu... i jeżeli się zgodzisz, chcielibyśmy zostać w kontakcie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ czasami lepiej jest porozmawiać, a my chcielibyśmy dokładnie poznać Twoje oczekiwania.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej branży pozwala nam ocenić stopień zainteresowania naszymi publikacjami i utrzymać je na właściwym poziomie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, skąd pochodzisz pomaga nam ocenić skuteczność naszych kampanii oraz w miarę potrzeb pozwala Tobie nawiązać kontakt z naszym lokalnym przedstawicielem.
i
Nasz comiesięczny newsletter to dawka świeżych spostrzeżeń rynkowych, trendów i przełomowych analiz dostarczana bezpośrednio do Twojej skrzynki e-mail.
i
Darmowe raporty, kluczowe informacje branżowe i zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia, kliknij tutaj, aby otrzymać jeszcze więcej informacji od firmy Mintel