CZYM SĄ BADANIA?

Nasze Usługi Terenowe polegają na przekształcaniu teorii z zakresu sprzedaży i marketingu w praktykę.

Dzięki nim możesz dowiedzieć się, co leży u podstaw wyborów konsumenckich – w sklepach, na półkach, w usługach, na metkach z ceną.

Posiadamy globalną sieć ponad 30,000 współpracowników terenowych w ponad 130 krajach, którzy zawsze są gotowi dostarczyć informacji na temat lokalnych tendencji tak, byś mógł udoskonalać swoje strategie sprzedażowe i monitorować działania konkurencji.

Jest różnica pomiędzy tym, że tylko wydaje Ci się, że znasz swoich klientów, punkty sprzedaży, wygląd firmy, a tym, że masz co do tego całkowitą pewność – o wygranej lub przegranej może bowiem przesądzić jeden detal.

CO MOGĘ ZYSKAĆ?

  • Wiesz, co dzieje się w Twojej okolicy lub okolicy Twojej konkurencji, jak zachowują się klienci, jakie są strategie sprzedażowe, tendencje geograficzne.

  • Wiesz, w jaki sposób produkty są oferowane, jak zachowuje się personel, jak wypadają pod względem jakości i spójności.

  • Wiesz, kto i w jaki sposób eksponuje swoje produkty, jak są one rozmieszczone na półce sklepowej, gdzie zmieniają się ceny.

  • Wiesz, jakie nowe produkty wprowadzono na rynek, co się w nich znajduje, jak radzą sobie na rynku.

Poproś o więcej informacji
* wszystkie pola są wymagane
Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.
Nasz pracownik skontaktuje sie z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe przez pozostawione dane kontaktowe.
TWOJE DANE, NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Firma Mintel rozumie znaczenie zaufania w kontekście tego, jak Twoje dane są przetwarzane, stąd prosimy o podanie tych informacji, aby:

  • Przekazać Ci ważne i wartościowe informacje
  • Zaoferować Ci możliwość skontaktowania się z naszym zespołem sprzedażowym
  • Zapewnić efektywność prowadzonych przez nas działań promocyjnych
  • Lepiej zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzą w interakcję z informacjami na naszej stronie

W każdym momencie przysługuje Ci prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w ten sposób, a także do zmiany sposobu, w jaki się z Tobą komunikujemy.
Aby przeczytać więcej na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych przez firmę Mintel, kliknij tutaj: Polityka Prywatności firmy Mintel oraz Polityka Plików Cookie.

i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej firmie, która jest naszym obecnym lub nowym klientem, pozwala nam przekazywać właściwe informacje.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, czym się zajmujesz pozwala nam dopasować sposób, w jaki chcielibyśmy pomóc.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ chcielibyśmy przesłać Tobie link do pobrania raportu... i jeżeli się zgodzisz, chcielibyśmy zostać w kontakcie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ czasami lepiej jest porozmawiać, a my chcielibyśmy dokładnie poznać Twoje oczekiwania.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej branży pozwala nam ocenić stopień zainteresowania naszymi publikacjami i utrzymać je na właściwym poziomie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, skąd pochodzisz pomaga nam ocenić skuteczność naszych kampanii oraz w miarę potrzeb pozwala Tobie nawiązać kontakt z naszym lokalnym przedstawicielem.
i
Nasz comiesięczny newsletter to dawka świeżych spostrzeżeń rynkowych, trendów i przełomowych analiz dostarczana bezpośrednio do Twojej skrzynki e-mail.
i
Darmowe raporty, kluczowe informacje branżowe i zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia, kliknij tutaj, aby otrzymać jeszcze więcej informacji od firmy Mintel