CZYM SĄ BADANIA?

Mintel Beauty & Personal Care (Mintel Piękno i Pielęgnacja) to nasza podstawowa usługa w zakresie prowadzenia badań rynku kosmetycznego. Usługa Mintel BPC jest skierowana do kierowników ds. marketingu, marki, prac badawczo-rozwojowych, innowacji, insight menadżerów, kierowników ds. opakowań i projektowania, sprzedaży i obszarów rynkowych. Jeśli zajmujesz się tymi dziedzinami rynku kosmetycznego, potrzebujesz badań, które odpowiadają planom strategicznym z dużą dokładnością i które postępują równie szybko jak zmiany rynkowe.

Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych światowej klasy analityków jest oddany branży kosmetycznej i pielęgnacyjnej w takim samym stopniu jak Ty.

Specjaliści firmy Mintel mają dostęp do najbardziej wiarygodnych źródeł informacji, aktualnych wiadomości i opinii na temat rynku. Wydobywają najbogatsze złoża informacji dotyczące innowacji, trendów i inspiracji, tak by mogli przekazać Ci nie tylko detale i liczby, ale również jasny wgląd w to, co przyniesie przyszłość.

Usługa Mintel “Beauty & Personal Care” dokładnie odpowiada Twoim oczekiwaniom, a dzięki pracy naszych ekspertów możesz kopać głębiej, patrzeć dalej, myśleć intensywniej i działać w jeszcze szybszym tempie.

Więcej aktualizacji, więcej szczegółów, więcej strategii. Więcej regularności, więcej ekspertyzy, więcej prognoz. Dane stają się jeszcze bardziej niezbędne.

JAK TO WYGLĄDA?

 • Prognozowanie firmy Mintel dotyczące rynku kosmetycznego obejmuje konsumentów, produkty, firmy i poszczególne sektory, w oparciu o unikalne zestawy danych.

 • Studia przypadków i najnowsze wiadomości od firm kosmetycznych z całego świata.

 • Długotrwałe obserwacje tendencji i zmian zachowań konsumenckich, składników, opakowań, sprzedaży detalicznej i danych demograficznych – są wszystkie poparte studiami przypadku, wynikami oraz wnikliwie opracowaną bazą produktów.

 • Wirtualna podróż po nowych koncepcjach w sprzedaży detalicznej i miastach na całym świecie wytyczających nowe trendy.

 • Inspirujące pomysły dotyczące opakowań i strategie komunikacji dla marek kosmetycznych.

 • Dostęp do naszych baz danych zawierających informacje na temat nowych produktów wprowadzanych na rynki światowe, wielkości i wartości rynków i trendów lifestylowych.

CO MOGĘ ZYSKAĆ?

 • Uzyskujesz dostęp do najświeższych danych dotyczących wszystkich głównych obszarów rynku kosmetycznego – przez cały czas, z całego świata.

 • Wiesz, kto wprowadza obecnie innowacje – w zakresie nowych produktów, składników, opakowań, formach sprzedaży detalicznej i projektowania.

 • Wiesz, jak się zachowują konsumenci, jak myślą, jak się zmieniają.

 • Wiesz, gdzie czekają na Ciebie możliwości i wyzwania – i jak możesz z nich skorzystać.

TRENDY NA GLOBALNYM RYNKU KOSMETYKÓW I PRODUKTÓW DO PIELĘGNACJI
Poproś o więcej informacji
* wszystkie pola są wymagane
Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.
Nasz pracownik skontaktuje sie z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe przez pozostawione dane kontaktowe.
TWOJE DANE, NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Firma Mintel rozumie znaczenie zaufania w kontekście tego, jak Twoje dane są przetwarzane, stąd prosimy o podanie tych informacji, aby:

 • Przekazać Ci ważne i wartościowe informacje
 • Zaoferować Ci możliwość skontaktowania się z naszym zespołem sprzedażowym
 • Zapewnić efektywność prowadzonych przez nas działań promocyjnych
 • Lepiej zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzą w interakcję z informacjami na naszej stronie

W każdym momencie przysługuje Ci prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w ten sposób, a także do zmiany sposobu, w jaki się z Tobą komunikujemy.
Aby przeczytać więcej na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych przez firmę Mintel, kliknij tutaj: Polityka Prywatności firmy Mintel oraz Polityka Plików Cookie.

i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej firmie, która jest naszym obecnym lub nowym klientem, pozwala nam przekazywać właściwe informacje.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, czym się zajmujesz pozwala nam dopasować sposób, w jaki chcielibyśmy pomóc.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ chcielibyśmy przesłać Tobie link do pobrania raportu... i jeżeli się zgodzisz, chcielibyśmy zostać w kontakcie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ czasami lepiej jest porozmawiać, a my chcielibyśmy dokładnie poznać Twoje oczekiwania.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej branży pozwala nam ocenić stopień zainteresowania naszymi publikacjami i utrzymać je na właściwym poziomie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, skąd pochodzisz pomaga nam ocenić skuteczność naszych kampanii oraz w miarę potrzeb pozwala Tobie nawiązać kontakt z naszym lokalnym przedstawicielem.
i
Nasz comiesięczny newsletter to dawka świeżych spostrzeżeń rynkowych, trendów i przełomowych analiz dostarczana bezpośrednio do Twojej skrzynki e-mail.
i
Darmowe raporty, kluczowe informacje branżowe i zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia, kliknij tutaj, aby otrzymać jeszcze więcej informacji od firmy Mintel