CZYM SĄ BADANIA?

Mintel Beauty & Personal Care (Mintel Piękno i Pielęgnacja) to nasza podstawowa usługa w zakresie prowadzenia badań rynku kosmetycznego. Usługa Mintel BPC jest skierowana do kierowników ds. marketingu, marki, prac badawczo-rozwojowych, innowacji, insight menadżerów, kierowników ds. opakowań i projektowania, sprzedaży i obszarów rynkowych. Jeśli zajmujesz się tymi dziedzinami rynku kosmetycznego, potrzebujesz badań, które odpowiadają planom strategicznym z dużą dokładnością i które postępują równie szybko jak zmiany rynkowe.

Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych światowej klasy analityków jest oddany branży kosmetycznej i pielęgnacyjnej w takim samym stopniu jak Ty.

Specjaliści firmy Mintel mają dostęp do najbardziej wiarygodnych źródeł informacji, aktualnych wiadomości i opinii na temat rynku. Wydobywają najbogatsze złoża informacji dotyczące innowacji, trendów i inspiracji, tak by mogli przekazać Ci nie tylko detale i liczby, ale również jasny wgląd w to, co przyniesie przyszłość.

Usługa Mintel “Beauty & Personal Care” dokładnie odpowiada Twoim oczekiwaniom, a dzięki pracy naszych ekspertów możesz kopać głębiej, patrzeć dalej, myśleć intensywniej i działać w jeszcze szybszym tempie.

Więcej aktualizacji, więcej szczegółów, więcej strategii. Więcej regularności, więcej ekspertyzy, więcej prognoz. Dane stają się jeszcze bardziej niezbędne.

JAK TO WYGLĄDA?

  • Prognozowanie firmy Mintel dotyczące rynku kosmetycznego obejmuje konsumentów, produkty, firmy i poszczególne sektory, w oparciu o unikalne zestawy danych.

  • Studia przypadków i najnowsze wiadomości od firm kosmetycznych z całego świata.

  • Długotrwałe obserwacje tendencji i zmian zachowań konsumenckich, składników, opakowań, sprzedaży detalicznej i danych demograficznych – są wszystkie poparte studiami przypadku, wynikami oraz wnikliwie opracowaną bazą produktów.

  • Wirtualna podróż po nowych koncepcjach w sprzedaży detalicznej i miastach na całym świecie wytyczających nowe trendy.

  • Inspirujące pomysły dotyczące opakowań i strategie komunikacji dla marek kosmetycznych.

  • Dostęp do naszych baz danych zawierających informacje na temat nowych produktów wprowadzanych na rynki światowe, wielkości i wartości rynków i trendów lifestylowych.

CO MOGĘ ZYSKAĆ?

  • Uzyskujesz dostęp do najświeższych danych dotyczących wszystkich głównych obszarów rynku kosmetycznego – przez cały czas, z całego świata.

  • Wiesz, kto wprowadza obecnie innowacje – w zakresie nowych produktów, składników, opakowań, formach sprzedaży detalicznej i projektowania.

  • Wiesz, jak się zachowują konsumenci, jak myślą, jak się zmieniają.

  • Wiesz, gdzie czekają na Ciebie możliwości i wyzwania – i jak możesz z nich skorzystać.

TRENDY NA GLOBALNYM RYNKU KOSMETYKÓW I PRODUKTÓW DO PIELĘGNACJI
POPROŚ O WIĘCEJ INFORMACJI
* wszystkie pola są wymagane