CZEGO DOTYCZĄ TE BADANIA?

Badania zachowań nabywczych konsumentów dotyczą przede wszystkim ludzi. Tego, co widzą, co robią, co kupują. Tego, co jedzą i co piją. Tego, o czym myślą, co wybierają, do czego dążą. Tego, jak się zachowują, jak reagują, jak wydają pieniądze.

Jednak w każdym przypadku kluczowe znaczenie ma pytanie „dlaczego”.

Nikt nie posiada takiej bazy danych konsumentów jak my. I nikt nie rozumie jej znaczenia, tak jak my, ponieważ nie chodzi tylko o zapisywanie liczb, ale o umiejętność powiązania ich z pozostałymi posiadanymi przez nas informacjami – począwszy od tendencji rynkowych, zmian technologicznych, aż po wiedzę z zakresu psychologii i socjologii. Kontekst to podstawa.

DO KOGO SĄ SKIEROWANE?

Potrzebujesz odpowiednich danych, aby móc podjąć decyzję biznesową – dotyczących takich zagadnień jak marketing, marka, komunikacja, rozwój, innowacyjność i badania produktu.

Znając konsumenta i wiedząc, jakich wyborów dokonuje, powyższe informacje zyskują kluczowe znaczenie dla Ciebie i Twojej firmy.

Dodatkowo, istotne jest też zrozumienie wpływu zmian behawioralnych na sukces lub porażkę na rynku, na którym prowadzisz swoją działalność.

Nasze obserwacje mogą Ciebie zainspirować i pomóc Tobie w kreowaniu nowych koncepcji. Wesprzemy je doskonałą bazą danych. Badania zachowań nabywczych konsumentów prowadzone przez firmę Mintel pomogły już ponad 3,000 firm osiągnąć określone cele.

JAKIE KORZYŚCI MOŻESZ OSIĄGNĄĆ?

TRENDY KONSUMENCKIE

Dane, którym możesz zaufać, które ukierunkują Twoje poglądy, uwiarygodnią argumenty, potwierdzą przeczucia i odkryją tę stronę Twoich klientów, która do tej pory była niezauważana.

OBSERWACJE KONSUMENCKIE

W firmie Mintel podpowiemy Tobie, co oznaczają poszczególne dane, nie jako niezależne informacje, ale jako część większego obrazu nakreślonego dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych analityków.

SUKCES BIZNESOWY

Tak samo jak Ty skupiamy się na wynikach. Znamy teorię, ale najbardziej pasjonuje nas wdrażanie naszych pomysłów w życie. Nasze spostrzeżenia można od razu zastosować w praktyce – to, co mówimy dzisiaj, jutro możesz sprzedać.