CZEGO DOTYCZĄ TE BADANIA?

Wiedza o rynkach jest niezbędna, by osiągnąć sukces w biznesie. Dynamika rynku jest obecnie wyższa niż kiedykolwiek, a zachowania konsumenckie wyjątkowo trudne do śledzenia.

Czynnik globalizacji – dotyka pojedyncze jednostki w takim samym stopniu jak zmienia marki. Aktualne trendy panują na całym świecie. Świat staje się mniejszy, ale wcale nie jest łatwiej się w nim odnaleźć.

Dlatego też doświadczenie na rynku musi być zarówno strategiczne, jak i szczegółowe. W dalszym ciągu chodzi przede wszystkim o poznanie szczegółowych informacji na temat rynku lokalnego, ale również globalnych trendów panujących w różnych obszarach gospodarczych i państwach.

DO KOGO SĄ SKIEROWANE?

Pracujesz w sprzedaży, marketingu, prowadzisz badania, rozwijasz produkty, wykonujesz analizy strategiczne i biznesowe.

Twoim zadaniem jest identyfikacja możliwości handlowych oraz zagrożeń, jakie może napotkać Twoja firma.

Musisz wiedzieć, gdzie znajdują się „białe plamy”, obszary, w których możesz się rozwijać, i miejsca, w których rozwój ten będzie możliwy.

Potrzebujesz solidnych wyników i prognozowanych danych, aby wspierać swoje możliwości biznesowe lub plan inwestycyjny. Dlatego zwracasz się do nas.

JAKIE KORZYŚCI MOŻESZ OSIĄGNĄĆ?

DANE

Kluczowe informacje, które pomogą Ci zarządzać Twoją firmą i ją rozwijać. Szybki dostęp do udziałów rynkowych, wielkości i wartości rynku oraz prognoz. Solidnie sprawdzone, rygorystycznie oceniane dane.

ANALIZA

Dogłębne badania rynku oferujące obiektywną ocenę konsumentów, konkurencji, produktów i ryzyka.

KIERUNEK

Możemy powiedzieć Ci, w jakim kierunku zmierza rynek i jakie będą trendy rozwoju w najbliższym czasie. Nasz kompas poprowadzi Twoją kreatywność. Zabierzemy Cię tam, dokąd teraz zmierzasz.