CZYM SĄ BADANIA?

Nowe Produkty na Rynku: Co to jest?

Numer jeden na świecie wśród Globalnych Baz Nowych Produktów.

Nowe produkty nie trafiają tylko na półki sklepowe – są również wprowadzane do naszej globalnej bazy danych. Analizujemy i segregujemy wszystkie informacje na ich temat, począwszy od składników, innowacyjności i promocji, a skończywszy na opakowaniu.

Włączamy różnorodne źródła danych, ponad 30,000 nowych produktów miesięcznie, pochodzących z 50 wiodących gospodarek na świecie – wykorzystując wiedzę lokalnych konsumentów, aby uzyskać dokładne dane bezpośrednio u źródła.

Dzięki temu posiadamy dogłębne informacje umożliwiające nam śledzenie trendów w zakresie innowacji produktowych i wyników sprzedażowych. Klienci korzystający z Globalnej Bazy Nowych Produktów to przede wszystkim producenci, sieci detaliczne, dostawcy i agencje z obszaru “CPG/FMCG” – 90% światowych liderów.

Jeśli Twoim głównym celem jest skupienie się na marketingu, promocji marki, badaniach rynkowych, sprzedaży lub innowacjach, nasze dane mogą Tobie pomóc lepiej zrozumieć funkcjonowanie rynku, a co za tym idzie osiągać lepsze wyniki.

JAK TO WYGLĄDA?

 • Szczegółowe dane na temat nowych produktów wprowadzanych na rynek spożywczy, kosmetyczny, zdrowia, chemii gospodarczej i artykułów higienicznych, a także produktów dla zwierząt domowych.

 • 80 rodzajów informacji, począwszy od smaków i składników, a skończywszy na opakowaniach i pozycjonowaniu.

 • Klasyfikacja na podkategorie, aby umożliwić dogłębną analizę nowych produktów na rynku.

 • Dane i narzędzia dotyczące trendów, które można łatwo wyszukać, zapisać i dopasować do indywidualnych potrzeb – odpowiednio posegregowane, aby jak najlepiej sprostać Twoim oczekiwaniom.

 • Wybór nowych produktów dostarczonych wprost pod Twoje drzwi, dzięki czemu możesz je obejrzeć, dotknąć i ich spróbować.

CO MOGĘ ZYSKAĆ?

 • Wiesz, kto i jakie produkty wprowadza na rynek – i czy dobrze się one sprzedają.

 • Wiesz, jakie są obecne potrzeby i pozycjonowanie, a także gdzie pojawiają się luki.

 • Wiesz, jakie są nowe trendy produktowe – i czy stanowią one możliwości rozwoju czy raczej zagrożenie?

 • Wiesz, jakie innowacje wprowadza Twoja konkurencja i jak radzi sobie na rynku. Wiesz, jakie są ich mocne i słabe strony.

 • Wiesz, jakie składniki i smaki są na topie w danym miesiącu. Wiesz także, czy wytrzymają próbę czasu.

 • Wiesz, jakie są nowe trendy w opakowaniach i kreowaniu marki – a także, jaki wpływ będą one miały na przyszłe plany dotyczące nowych produktów.

Poproś o więcej informacji
* wszystkie pola są wymagane
Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.
Nasz pracownik skontaktuje sie z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe przez pozostawione dane kontaktowe.
TWOJE DANE, NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Firma Mintel rozumie znaczenie zaufania w kontekście tego, jak Twoje dane są przetwarzane, stąd prosimy o podanie tych informacji, aby:

 • Przekazać Ci ważne i wartościowe informacje
 • Zaoferować Ci możliwość skontaktowania się z naszym zespołem sprzedażowym
 • Zapewnić efektywność prowadzonych przez nas działań promocyjnych
 • Lepiej zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzą w interakcję z informacjami na naszej stronie

W każdym momencie przysługuje Ci prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w ten sposób, a także do zmiany sposobu, w jaki się z Tobą komunikujemy.
Aby przeczytać więcej na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych przez firmę Mintel, kliknij tutaj: Polityka Prywatności firmy Mintel oraz Polityka Plików Cookie.

i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej firmie, która jest naszym obecnym lub nowym klientem, pozwala nam przekazywać właściwe informacje.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, czym się zajmujesz pozwala nam dopasować sposób, w jaki chcielibyśmy pomóc.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ chcielibyśmy przesłać Tobie link do pobrania raportu... i jeżeli się zgodzisz, chcielibyśmy zostać w kontakcie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ czasami lepiej jest porozmawiać, a my chcielibyśmy dokładnie poznać Twoje oczekiwania.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej branży pozwala nam ocenić stopień zainteresowania naszymi publikacjami i utrzymać je na właściwym poziomie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, skąd pochodzisz pomaga nam ocenić skuteczność naszych kampanii oraz w miarę potrzeb pozwala Tobie nawiązać kontakt z naszym lokalnym przedstawicielem.
i
Nasz comiesięczny newsletter to dawka świeżych spostrzeżeń rynkowych, trendów i przełomowych analiz dostarczana bezpośrednio do Twojej skrzynki e-mail.
i
Darmowe raporty, kluczowe informacje branżowe i zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia, kliknij tutaj, aby otrzymać jeszcze więcej informacji od firmy Mintel