CZYM SĄ BADANIA?

Mintel Market Sizes to szybko dostępne dane na temat światowych rynków. Mintel Market Sizes to zaufana baza danych obejmująca informacje na temat wielkości i wartości rynku, udziałów w rynkowych, a także prognoz dla tysięcy kategorii produktów konsumenckich na całym świecie. Dane dotyczące wielkości i wartości rynku stanowią podstawę dla Twoich decyzji biznesowych. Firma Mintel rozumie, jak wielkie znaczenie mają te dane dla Twojej organizacji.

Niezależnie od tego, czy zależy Ci na poszukiwaniu nowych możliwości, podbijaniu nowych rynków, czy też pozyskiwaniu nowych klientów, zrozumienie funkcjonowania rynku jest kluczowe w procesie podejmowania decyzji.

Mintel Market Sizes oferuje szybkie, łatwe do porównywania i wykorzystania dane rynkowe. Bazy danych składają się z informacji na temat wielkości i wartości rynku, segmentacji, a także prognozowanych tendencji.

Korzystając z opcji prostego i zaawansowanego wyszukiwania, wspartej indywidualnymi obserwacjami firmy Mintel, użytkownicy Mintel Market Sizes mają pewność, że dane są najwyższe jakości i całkowicie przejrzyste.

Mintel Market Sizes dociera do samego serca firm naszych klientów i odpowiada na codziennie pojawiające się, często niezaplanowane, prośby w zakresie wyszukiwania danych oraz wspiera długoterminowe planowanie strategiczne. Będziesz pod wrażeniem szybkości, dokładności i aktualności naszej bazy danych.

Mintel Market Sizes oferuje najwyższą jakość wyszukiwania danych, więc z pewnością stanie się najbardziej wiarygodnym narzędziem używanym w Twojej firmie do pozyskiwania informacji.

JAK TO WYGLĄDA?

 • Dane na temat wielkości i wartości rynku.

 • Prognozy rynkowe.

 • Udziały i segmentację rynku.

 • Dane społeczno-ekonomiczne.

CO MOGĘ ZYSKAĆ?

 • Informacje na temat warunków rynkowych w nowej branży, nowym regionie lub kraju.

 • Wiarygodne prognozy wspierające Twoje plany i cele biznesowe.

 • Obserwacje na temat struktury i wielkości danego obszaru.

 • Punkty odniesienia dotyczące populacji, PKB i indeksu wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych (ang. CPI, Consumer Price Index), aby stworzyć pełen obraz potencjału rynkowego.

Poproś o więcej informacji
* wszystkie pola są wymagane
Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.
Nasz pracownik skontaktuje sie z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe przez pozostawione dane kontaktowe.
TWOJE DANE, NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Firma Mintel rozumie znaczenie zaufania w kontekście tego, jak Twoje dane są przetwarzane, stąd prosimy o podanie tych informacji, aby:

 • Przekazać Ci ważne i wartościowe informacje
 • Zaoferować Ci możliwość skontaktowania się z naszym zespołem sprzedażowym
 • Zapewnić efektywność prowadzonych przez nas działań promocyjnych
 • Lepiej zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzą w interakcję z informacjami na naszej stronie

W każdym momencie przysługuje Ci prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w ten sposób, a także do zmiany sposobu, w jaki się z Tobą komunikujemy.
Aby przeczytać więcej na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych przez firmę Mintel, kliknij tutaj: Polityka Prywatności firmy Mintel oraz Polityka Plików Cookie.

i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej firmie, która jest naszym obecnym lub nowym klientem, pozwala nam przekazywać właściwe informacje.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, czym się zajmujesz pozwala nam dopasować sposób, w jaki chcielibyśmy pomóc.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ chcielibyśmy przesłać Tobie link do pobrania raportu... i jeżeli się zgodzisz, chcielibyśmy zostać w kontakcie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ czasami lepiej jest porozmawiać, a my chcielibyśmy dokładnie poznać Twoje oczekiwania.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej branży pozwala nam ocenić stopień zainteresowania naszymi publikacjami i utrzymać je na właściwym poziomie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, skąd pochodzisz pomaga nam ocenić skuteczność naszych kampanii oraz w miarę potrzeb pozwala Tobie nawiązać kontakt z naszym lokalnym przedstawicielem.
i
Nasz comiesięczny newsletter to dawka świeżych spostrzeżeń rynkowych, trendów i przełomowych analiz dostarczana bezpośrednio do Twojej skrzynki e-mail.
i
Darmowe raporty, kluczowe informacje branżowe i zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia, kliknij tutaj, aby otrzymać jeszcze więcej informacji od firmy Mintel