Pobierz swoją kopię już teraz
* wszystkie pola są wymagane
Dziękujemy za zainteresowanie! Aby pobrać kliknij tutaj.
TWOJE DANE, NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Firma Mintel rozumie znaczenie zaufania w kontekście tego, jak Twoje dane są przetwarzane, stąd prosimy o podanie tych informacji, aby:

  • Przekazać Ci ważne i wartościowe informacje
  • Zaoferować Ci możliwość skontaktowania się z naszym zespołem sprzedażowym
  • Zapewnić efektywność prowadzonych przez nas działań promocyjnych
  • Lepiej zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzą w interakcję z informacjami na naszej stronie

W każdym momencie przysługuje Ci prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w ten sposób, a także do zmiany sposobu, w jaki się z Tobą komunikujemy.
Aby przeczytać więcej na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych przez firmę Mintel, kliknij tutaj: Polityka Prywatności firmy Mintel oraz Polityka Plików Cookie.

i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej firmie, która jest naszym obecnym lub nowym klientem, pozwala nam przekazywać właściwe informacje.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, czym się zajmujesz pozwala nam dopasować sposób, w jaki chcielibyśmy pomóc.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ chcielibyśmy przesłać Tobie link do pobrania raportu... i jeżeli się zgodzisz, chcielibyśmy zostać w kontakcie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ czasami lepiej jest porozmawiać, a my chcielibyśmy dokładnie poznać Twoje oczekiwania.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej branży pozwala nam ocenić stopień zainteresowania naszymi publikacjami i utrzymać je na właściwym poziomie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, skąd pochodzisz pomaga nam ocenić skuteczność naszych kampanii oraz w miarę potrzeb pozwala Tobie nawiązać kontakt z naszym lokalnym przedstawicielem.
i
Nasz comiesięczny newsletter to dawka świeżych spostrzeżeń rynkowych, trendów i przełomowych analiz dostarczana bezpośrednio do Twojej skrzynki e-mail.
i
Darmowe raporty, kluczowe informacje branżowe i zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia, kliknij tutaj, aby otrzymać jeszcze więcej informacji od firmy Mintel

Jako eksperci od tego, czego pragną konsumenci i co wpływa na ich decyzje, zespół Mintel analizujący branżę kosmetyków i produktów do pielęgnacji jest wyjątkowo dobrze przygotowany do tego, aby trafnie przewidzieć przyszłe zachowania konsumentów. W praktyce dokładnie przewidzieliśmy trendy rynkowe i konsumenckie, które od ponad dekady kształtują tę branżę.

Za naszą reputację może ręczyć ponad 3 000 marek, które opracowały skuteczne strategie opierając się na naszych spostrzeżeniach, prognozach i rekomendacjach – ta liczba mówi sama za siebie. Dziś także nadajemy ton tej dyskusji.

Raport firmy Mintel dotyczący trendów na globalnym rynku kosmetyków i produktów do pielęgnacji w roku 2021 to ogólne spojrzenie na 7 czynników rozwoju trendów oraz cztery najważniejsze trendy wpływające na globalną branżę kosmetyków i produktów do pielęgnacji w tym roku, kształtowane przez takie czynniki jak dobrostan, wartość, technologia i otoczenie.

Pobierz raport, żeby poznać wskazówki do rozwoju innowacji produktowych, pozycjonowania produktów, zdobywania klientów, budowania lojalności kupujących i tworzenia strategii marki, aby odnieść trwały sukces w 2021 roku i kolejnych latach.