Pobierz swoją kopię już teraz
* wszystkie pola są wymagane
Dziękujemy za zainteresowanie! Aby pobrać kliknij tutaj teraz.
TWOJE DANE, NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Firma Mintel rozumie znaczenie zaufania w kontekście tego, jak Twoje dane są przetwarzane, stąd prosimy o podanie tych informacji, aby:

  • Przekazać Ci ważne i wartościowe informacje
  • Zaoferować Ci możliwość skontaktowania się z naszym zespołem sprzedażowym
  • Zapewnić efektywność prowadzonych przez nas działań promocyjnych
  • Lepiej zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzą w interakcję z informacjami na naszej stronie

W każdym momencie przysługuje Ci prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w ten sposób, a także do zmiany sposobu, w jaki się z Tobą komunikujemy.
Aby przeczytać więcej na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych przez firmę Mintel, kliknij tutaj: Polityka Prywatności firmy Mintel oraz Polityka Plików Cookie.

i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej firmie, która jest naszym obecnym lub nowym klientem, pozwala nam przekazywać właściwe informacje.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, czym się zajmujesz pozwala nam dopasować sposób, w jaki chcielibyśmy pomóc.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ chcielibyśmy przesłać Tobie link do pobrania raportu... i jeżeli się zgodzisz, chcielibyśmy zostać w kontakcie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ czasami lepiej jest porozmawiać, a my chcielibyśmy dokładnie poznać Twoje oczekiwania.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej branży pozwala nam ocenić stopień zainteresowania naszymi publikacjami i utrzymać je na właściwym poziomie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, skąd pochodzisz pomaga nam ocenić skuteczność naszych kampanii oraz w miarę potrzeb pozwala Tobie nawiązać kontakt z naszym lokalnym przedstawicielem.
i
Nasz comiesięczny newsletter to dawka świeżych spostrzeżeń rynkowych, trendów i przełomowych analiz dostarczana bezpośrednio do Twojej skrzynki e-mail.
i
Darmowe raporty, kluczowe informacje branżowe i zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia, kliknij tutaj, aby otrzymać jeszcze więcej informacji od firmy Mintel

Przez najbliższe 10 lat rynek konsumencki będzie podlegał działaniom dwóch odrębnych sił, które całkowicie zmienią jego kształt i spowodują reakcję w poszczególnych branżach na całym świecie.

Wraz z nadchodzącą czwartą rewolucją przemysłową nastąpi gwałtowna zmiana w relacji marka – konsument. Jednocześnie nastąpi coraz większa polaryzacja zachowań konsumentów, płynnie przechodzących przez całe spektrum działań motywowanych zarówno wiedzą, jak i emocjami.

PANORAMICZNE SPOJRZENIE NA LUDZKOŚĆ

Konsumenci szukają punktu stycznego pomiędzy naturą i nauką – oba aspekty muszą się wzajemnie uzupełniać, aby zwiększać konsumpcję na rynku kosmetycznym.

TOŻSAMOŚĆ I ZAKUPY

Oscylując pomiędzy byciem online i offline, konsumenci będą jeszcze silniej łączyć się w grupy podobnie myślących osób, a marki z sektora beauty i produktów do pielęgnacji będą im w tym pomagać.

Pobierz raport firmy Mintel „Trendy na globalnym rynku kosmetyków i produktów do pielęgnacji do roku 2030” i dowiedz się:

  • jakie działania firmy i marki mogą podjąć już teraz, aby przygotować się na rok 2030,

  • kim będą liderzy innowacji, którzy zainspirują innych,

  • jakie produkty i usługi kosmetyczne będą popularne w roku 2030.

Najbliższa dekada będzie oznaczać wielkie zmiany dla globalnej branży kosmetyków i produktów do pielęgnacji z powodu rosnącej polaryzacji zachowań konsumentów. Firmy muszą rozpocząć przygotowania już teraz, aby nadal skutecznie rozwijać działalność i wyprzedzać konkurencję.