POBIERZ SWOJĄ KOPIĘ JUŻ TERAZ
* wszystkie pola są wymagane

Jako ekspert od tego, czego pragną konsumenci i co wpływa na ich decyzje, firma Mintel jest wyjątkowo dobrze przygotowana do tego, aby trafnie przewidzieć przyszłe zachowania konsumentów i określić konsekwencje tych zachowań dla marek w branży kosmetyków i środków do pielęgnacji oraz globalnych rynków.

Raport na rok 2023 zawiera przegląd trzech trendów na globalnym rynku kosmetyków i produktów do pielęgnacji (BPC) w roku 2023, które zdaniem analityków firmy Mintel będą kształtowały potrzeby konsumentów w tym sektorze przez cały 2023 rok, w ciągu najbliższych kilku lat, a także w perspektywie 5 i więcej lat. Trendy pokazują, w jaki sposób w warunkach ciągłej niepewności i nowych wyzwań następuje ewolucja fundamentalnych zachowań konsumentów kształtowanych przez takie czynniki rozwoju trendów, jak zrównoważony rozwój, wartość, dobrostan i doświadczenia.

Recepta na urodę
Medykalizacja dbania o urodę sprawia, że konsumenci powiedzą markom kosmetycznym „sprawdzam”. Na rynku wartość będą wyznaczać produkty o przemyślanym składzie, w tym na bazie naturalnych syntetyków.

Nowy poziom pielęgnacji
Kategoria beauty ma poprawić nastrój i może zaspokoić postpandemiczą potrzebę zadbania o siebie w takich aspektach, jak dobrostan seksualny, zmiany hormonalne i wellness na każdym etapie życia.

Nowe zasady współpracy
Marki powinny zaakceptować dysrupcję w kategorii BPC, aby określić nowe zasady współpracy i budowania społeczności, dopuszczając więcej luzu, eksperymentowania i pomysłów typu „zrób to sam”.

Pobierz DARMOWY raport Trendy na globalnym rynku kosmetyków i produktów do pielęgnacji 2023 zawierający strategiczne rekomendacje, które pomogą Ci podjąć szybsze i bardziej trafne decyzje biznesowe. Pełen raport jest dostępny dla posiadaczy subskrypcji Mintel Premium Insights. Pozostali klienci firmy Mintel mogą porozmawiać z opiekunem klienta o opcjach dostępu do szczegółowych danych i rekomendacji.