POBIERZ SWOJĄ KOPIĘ JUŻ TERAZ
* wszystkie pola są wymagane

Jako ekspert od tego, czego pragną konsumenci i co wpływa na ich decyzje, firma Mintel jest wyjątkowo dobrze przygotowana do tego, aby trafnie przewidzieć przyszłe zachowania konsumentów i określić konsekwencje tych zachowań dla marek w branży żywności, napojów i usług gastronomicznych oraz dla globalnych rynków.

Prezentujemy przegląd czterech z ośmiu trendów na globalnym rynku żywności i napojów w roku 2023, które zdaniem analityków firmy Mintel będą kształtowały potrzeby konsumentów w tym sektorze przez cały 2023 rok, w ciągu najbliższych kilku lat, a także w perspektywie 5 i więcej lat. Trendy pokazują, w jaki sposób w warunkach ciągłej niepewności i nowych wyzwań następuje ewolucja fundamentalnych zachowań konsumentów kształtowanych przez takie czynniki rozwoju trendów, jak Wartość, Doświadczenia i Otoczenie.

Produkty na każdą pogodę
Konsumenci potrzebują produktów żywnościowych i napojów w formułach, które pomogą im przetrwać ekstremalne temperatury i katastrofalne zjawiska pogodowe.

Kosmiczne ukojenie
Gdy na Ziemi panuje coraz większy chaos, kosmos staje się źródłem optymizmu, innowacji i duchowego pocieszenia.

Mózg na wysokich obrotach
Konsumenci chcą rozwiązań, które pomogą im zoptymalizować wydajność umysłu w pracy i w domu oraz podczas odpoczynku.

Minimum słów
Jasny i prosty przekaz umożliwi dotarcie do przemęczonych nadmiarem informacji konsumentów.

Unikatowe połączenie danych konsumenckich i rynkowych, prognoz, rekomendacji ekspertów i wniosków na temat działań jest znakiem rozpoznawczym firmy Mintel. Umieszczamy te informacje w kontekście, aby lepiej zrozumieć, co oznaczają i w jaki sposób mogą stać się inspirujące z perspektywy decyzji biznesowych naszych klientów w branży żywności i napojów w różnych kategoriach i sektorach demograficznych oraz na tle tematów globalnych w obecnych niepewnych czasach.

Pobierz DARMOWY raport Trendy na globalnym rynku żywności i napojów 2023 zawierający analizę zmian w zachowaniach konsumentów, informacje ekspertów na temat rynku i strategiczne rekomendacje, które pomogą Ci podjąć szybsze i bardziej trafne decyzje biznesowe teraz i w przyszłości. Pozostali klienci firmy Mintel mogą porozmawiać z opiekunem klienta o opcjach dostępu do pełnych danych na temat ośmiu trendów w sektorze żywności i napojów na rok 2023. Jeżeli nie jesteś klientem firmy Mintel, skontaktuj się z nami – zapraszamy!