Pobierz swoją kopię już teraz
* wszystkie pola są wymagane
Dziękujemy za zainteresowanie! Aby pobrać kliknij tutaj.
TWOJE DANE, NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Firma Mintel rozumie znaczenie zaufania w kontekście tego, jak Twoje dane są przetwarzane, stąd prosimy o podanie tych informacji, aby:

  • Przekazać Ci ważne i wartościowe informacje
  • Zaoferować Ci możliwość skontaktowania się z naszym zespołem sprzedażowym
  • Zapewnić efektywność prowadzonych przez nas działań promocyjnych
  • Lepiej zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzą w interakcję z informacjami na naszej stronie

W każdym momencie przysługuje Ci prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w ten sposób, a także do zmiany sposobu, w jaki się z Tobą komunikujemy.
Aby przeczytać więcej na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych przez firmę Mintel, kliknij tutaj: Polityka Prywatności firmy Mintel oraz Polityka Plików Cookie.

i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej firmie, która jest naszym obecnym lub nowym klientem, pozwala nam przekazywać właściwe informacje.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, czym się zajmujesz pozwala nam dopasować sposób, w jaki chcielibyśmy pomóc.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ chcielibyśmy przesłać Tobie link do pobrania raportu... i jeżeli się zgodzisz, chcielibyśmy zostać w kontakcie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ czasami lepiej jest porozmawiać, a my chcielibyśmy dokładnie poznać Twoje oczekiwania.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej branży pozwala nam ocenić stopień zainteresowania naszymi publikacjami i utrzymać je na właściwym poziomie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, skąd pochodzisz pomaga nam ocenić skuteczność naszych kampanii oraz w miarę potrzeb pozwala Tobie nawiązać kontakt z naszym lokalnym przedstawicielem.
i
Nasz comiesięczny newsletter to dawka świeżych spostrzeżeń rynkowych, trendów i przełomowych analiz dostarczana bezpośrednio do Twojej skrzynki e-mail.
i
Darmowe raporty, kluczowe informacje branżowe i zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia, kliknij tutaj, aby otrzymać jeszcze więcej informacji od firmy Mintel

Jako eksperci od tego, czego pragną konsumenci i co wpływa na ich decyzje, jesteśmy wyjątkowo dobrze przygotowani do tego, aby trafnie przewidzieć przyszłe zachowania konsumentów
i określić konsekwencje tych zachowań dla marek.

Nasze nowe prognozy na rok 2021 są mocno osadzone
w systemie 7 czynników rozwoju trendów zidentyfikowanych przez firmę Mintel, takich jak Dobrostan, Prawa, Wartość, Tożsamość, Doświadczenia, Otoczenie i Technologia. Prognozy uwzględniają również zmiany, które nastąpiły szybciej wskutek pandemii COVID-19 – subtelne, lecz znaczące korekty w sposobie myślenia konsumentów
i reakcjach marek – oraz próby nakreślenia koncepcji lepszej przyszłości, do której aspirują konsumenci na całym świecie
i wokół której marki mogą budować swoje strategiczne wizje.

W tym roku analiza trendów konsumenckich oraz spostrzeżenia i zalecenia koncentrują się na zachowaniach konsumentów w ciągu najbliższych 12 miesięcy („teraz”), 18
i więcej miesięcy („wkrótce”) oraz 5 i więcej lat („w przyszłości”):

Zdrowie od nowa
Konsumenci stawiają swój dobrostan na pierwszym miejscu, ale nie ma tutaj ścisłych reguł. Marki mają obowiązek – i szansę – ustalenia nowych zasad.

Siła zbiorowości
Konsumenci na całym świecie głośno i zdecydowanie zabierają głos broniąc sprawiedliwości, podmiotowości i poszanowania praw.

Zmiana priorytetów
Konsumenci chcą powrotu do tego, co niezbędne, rozważając elastyczne formy posiadania
i redefiniując pojęcie własności.

Życie we wspólnocie
Konsumenci spotykają się w społecznościach podobnie myślących ludzi, aby zaspokoić potrzebę kontaktu i wspierać się wzajemnie w obliczu globalnej pandemii.

Wirtualne życia
Fizyczna izolacja spowodowana pandemią, rosnąca potrzeba eskapizmu i coraz bardziej zaawansowana technologia skłaniają konsumentów do szukania przeżyć cyfrowych.

Zrównoważone przestrzenie
COVID-19 zmienił w subtelny, lecz znaczący sposób świadomość konsumentów na temat relacji
z przestrzenią, w której żyjemy, przyspieszając zwrot w kierunku zrównoważonego rozwoju.

Cyfrowe dylematy
Chociaż życie w cyfrowym świecie ma wiele zalet, konsumenci obawiają się jego negatywnych skutków.

Pobierz DARMOWY raport dotyczący trendów na globalnym rynku konsumenckim w roku 2021, zawierający analizę zachowań konsumentów, informacje ekspertów na temat rynków i strategiczne rekomendacje, które pomogą Ci podjąć szybsze i bardziej trafne decyzje biznesowe teraz
i w przyszłości.