Pobierz swoją kopię już teraz
* wszystkie pola są wymagane
Dziękujemy za zainteresowanie! Aby pobrać kliknij tutaj.
TWOJE DANE, NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Firma Mintel rozumie znaczenie zaufania w kontekście tego, jak Twoje dane są przetwarzane, stąd prosimy o podanie tych informacji, aby:

  • Przekazać Ci ważne i wartościowe informacje
  • Zaoferować Ci możliwość skontaktowania się z naszym zespołem sprzedażowym
  • Zapewnić efektywność prowadzonych przez nas działań promocyjnych
  • Lepiej zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzą w interakcję z informacjami na naszej stronie

W każdym momencie przysługuje Ci prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w ten sposób, a także do zmiany sposobu, w jaki się z Tobą komunikujemy.
Aby przeczytać więcej na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych przez firmę Mintel, kliknij tutaj: Polityka Prywatności firmy Mintel oraz Polityka Plików Cookie.

i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej firmie, która jest naszym obecnym lub nowym klientem, pozwala nam przekazywać właściwe informacje.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, czym się zajmujesz pozwala nam dopasować sposób, w jaki chcielibyśmy pomóc.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ chcielibyśmy przesłać Tobie link do pobrania raportu... i jeżeli się zgodzisz, chcielibyśmy zostać w kontakcie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ czasami lepiej jest porozmawiać, a my chcielibyśmy dokładnie poznać Twoje oczekiwania.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej branży pozwala nam ocenić stopień zainteresowania naszymi publikacjami i utrzymać je na właściwym poziomie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, skąd pochodzisz pomaga nam ocenić skuteczność naszych kampanii oraz w miarę potrzeb pozwala Tobie nawiązać kontakt z naszym lokalnym przedstawicielem.
i
Nasz comiesięczny newsletter to dawka świeżych spostrzeżeń rynkowych, trendów i przełomowych analiz dostarczana bezpośrednio do Twojej skrzynki e-mail.
i
Darmowe raporty, kluczowe informacje branżowe i zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia, kliknij tutaj, aby otrzymać jeszcze więcej informacji od firmy Mintel

Jako eksperci od tego, czego pragną konsumenci i co wpływa na ich decyzje, jesteśmy wyjątkowo dobrze przygotowani do tego, aby trafnie przewidzieć przyszłe zachowania konsumentów i określić konsekwencje tych zachowań dla marek i globalnych rynków.

Nasze analizy trendów i badania prognostyczne na rok 2022 opierają się na obserwacji kluczowych czynników rozwoju trendów i są poparte solidnymi danymi. W 2022 roku spodziewamy się, że na ewolucję i zmianę zachowań konsumentów wpłynie pięć globalnych trendów:

Pod kontrolą
W niepewnych czasach konsumenci pragną poczucia kontroli nad swoim życiem. Marki mogą przekazywać odpowiednie informacje i oferować opcje potrzebne konsumentom do tego, by poczuli, że mają wszystko pod kontrolą.

Czerpanie przyjemności
Po trudnym doświadczeniu lockdownu konsumenci chętnie wychodzą z zacisza domowego – chcą się bawić i z entuzjazmem podchodzą do nowych doświadczeń, zarówno w wirtualnym, jak i „prawdziwym”, fizycznym świecie.

Etyka w praktyce
Chociaż wiele marek zabiera głos w kontrowersyjnych kwestiach konsumenci chcą widzieć mierzalne postępy w osiąganiu przez marki deklarowanych celów.

Elastyczne przestrzenie
Publiczne i prywatne przestrzenie muszą maksymalnie wykorzystywać swoje możliwości i potencjał, aby dopasować się do elastycznego stylu życia konsumentów. Teraz jeszcze bardziej niż kiedykolwiek marki muszą inspirować, a nie nakazywać – w każdym punkcie styku.

Kwestia klimatu
Konsumenci oczekują od marek nie tylko pomocy w ograniczaniu niekorzystnego wpływu na środowisko, ale także zapewnienia, że ich praktyki nie przyczyniają się do pogorszenia i tak już złej sytuacji. Firmy, które nie zmienią się w sposób proaktywny w obliczu kryzysu klimatycznego, będą zmuszone do zmiany z powodu jego skutków.

Innowacyjne i unikatowe połączenie danych konsumenckich i rynkowych, prognoz i predykcyjnych analiz z rekomendacjami i wnioskami ekspertów jest znakiem rozpoznawczym firmy Mintel. Umieszczamy te informacje w kontekście, aby lepiej zrozumieć, co oznaczają i w jaki sposób mogą stać się inspirujące z perspektywy decyzji biznesowych naszych klientów w różnych branżach, kategoriach i sektorach demograficznych oraz na tle tematów globalnych w obecnych niepewnych czasach.

Pobierz DARMOWY raport Trendy na globalnym rynku konsumenckim w roku 2022 zawierający analizę zachowań konsumentów, informacje ekspertów na temat rynków i strategiczne rekomendacje, które pomogą Ci podjąć szybsze i bardziej trafne decyzje biznesowe teraz i w przyszłości.