POBIERZ SWOJĄ KOPIĘ JUŻ TERAZ
* wszystkie pola są wymagane

Jako ekspert od tego, czego pragną konsumenci i co wpływa na ich decyzje, firma Mintel jest wyjątkowo dobrze przygotowana do tego, aby trafnie przewidzieć przyszłe zachowania konsumentów i określić konsekwencje tych zachowań dla marek i globalnych rynków.

Nasze analizy trendów i badania prognostyczne na rok 2023 opierają się na obserwacji kluczowych czynników rozwoju trendów i są poparte solidnymi zbiorami danych. W ciągu najbliższych 1 – 5 lat możemy spodziewać się zmian i ewolucji zachowań konsumentów w reakcji na następujące globalne trendy konsumenckie:

Teraz ja
Konsumenci ponownie chcą się znaleźć w centrum uwagi, a marki mogą im w tym pomóc.

Władza w rękach ludzi
„K” jak korporacja czy „k” jak konsument? Nadchodzą nowe czasy, w których konsumenci inwestują w marki, współtworzą je i głośno domagają się od nich zmian.

Wielkie zmęczenie
Konsumenci będą próbowali odciąć się od otaczającego ich szumu i skupić się na tym, co dla nich naprawdę ważne.

Globalna lokalność
Zakupy od lokalnych producentów staną się sposobem na ochronę portfela, środowiska i psychicznego dobrostanu, dając konsumentom poczucie, że robią coś dobrego dla swojej społeczności.

Świadoma konsumpcja
Czynniki takie jak elastyczność, trwałość i zrównoważona produkcja będą odgrywały coraz ważniejszą rolę w analizie wartości dokonywanej przez konsumenta.

Unikatowe połączenie danych konsumenckich i rynkowych, prognoz, rekomendacji ekspertów i wniosków na temat działań jest znakiem rozpoznawczym firmy Mintel. Umieszczamy te informacje w kontekście, aby lepiej zrozumieć, co oznaczają i w jaki sposób mogą stać się inspirujące z perspektywy decyzji biznesowych naszych klientów w różnych branżach, kategoriach i sektorach demograficznych oraz na tle tematów globalnych w obecnych niepewnych czasach.

Pobierz DARMOWY raport Trendy na globalnym rynku konsumenckim w roku 2023 zawierający analizę zmian w zachowaniach konsumentów, informacje ekspertów na temat rynku i strategiczne rekomendacje, które pomogą Ci podjąć szybsze i bardziej trafne decyzje biznesowe teraz i w przyszłości.