Mintel dzisiaj ogłosił ekspansję w dziedzinie badań konsumenckich i trendów w Polsce oraz powołanie dwóch głównych analityków dla wspomnianego regionu wraz z dołączeniem Honoraty Jarockiej i Reginy Maiseviciute do globalnego zespołu ekspertów ds. analizy produktów żywnościowych i napojów. Obie analityczki posiadają szerokie doświadczenie zawodowe w zakresie badań konsumenckich, w tym ostatnio w firmie Euromonitor.

„Cieszę się, że witamy Honoratę i Reginę w globalnym zespole ds. analizy produktów żywnościowych i napojów. Polska jest obecnie jednym z najbardziej fascynujących i szybko rozwijających się rynków konsumenckich w Europie – oraz gospodarką wschodzącą na świecie – i dlatego teraz jest właściwy czas dla firmy Mintel, aby wieść prym w śledzeniu trendów i zachowań konsumentów w tym kraju. Specjalistyczna wiedza Honoraty i Reginy pomoże firmie Mintel uczynić duży postęp na rynku spożywczym w Polsce” – mówi Chris Brockman, Regional Manager, Food & Drink, EMEA Region.

Honorata Jarocka dołącza do firmy Mintel jako Food and Drink Analyst, Poland. Jej głównym obszarem zainteresowania są kategorie żywnościowe, a szczególnie trendy związane ze zdrowym stylem życia oraz innowacje produktowe. W trakcie swojego niemal dziesięcioletniego doświadczenia w prowadzeniu badań rynku, Honorata analizowała rozmaite sektory w Polsce, w tym rynek żywności, tytoniowy, handlu detalicznego, kosmetyków, chemii gospodarczej i artykułów higienicznych, leków OTC, a także karmy dla zwierząt domowych i produktów do ich pielęgnacji.

Oprócz bogatego doświadczenia w dziedzinie badań rynku, Honorata posiada również specjalistyczną wiedzę w zakresie działań marketingowych i promocyjnych, pracując dla czołowych firm w Polsce, takich jak LPP i Oceanic, a także agencji reklamowej Tequila\BTL (obecnie Tequila\Polska).

Regina Maiseviciute dołącza do firmy Mintel jako Food and Drink Analyst, Poland. Jej rola obejmujeśledzenie innowacji, trendów konsumenckich oraz działań związanych z rozwojem rynku w Polsce. Regina wnosi ponad dziesięcioletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy dla wiodących agencji zajmujących się badaniami rynku i budowaniem strategii, w których prowadziła analizy i udzielała strategicznych zaleceń największym globalnym organizacjom i producentom opakowań FMCG, sieciom detalicznym i organom rządowym w Europie Wschodniej, a także na całym świecie.

Biegła znajomość języka angielskiego, polskiego, litewskiego i rosyjskiego umożliwia Reginie bezpośrednią i płynną komunikację oraz zrozumienie lokalnych gustów i trendów. Posiada ona również bogate doświadczenie w prowadzeniu badań jakościowych i ilościowych oraz tytuł magistra w dziedzinie socjologii uzyskany na Uniwersytecie Wileńskim.

“To jest dla mnie rewelacyjna okazja, by stać się częścią ekspansji firmy Mintel obejmującej badania i trendy konsumenckie w Polsce, czyli dynamicznym i fascynującym rynku budzącym ogromne zainteresowanie u producentów marek, organów rządowych i inwestorów. Firma Mintel zdobyła unikalną wiedzę i doświadczenie w zakresie trendów i analiz konsumenckich prowadzonych na całym świecie i pomaga tysiącom firm podejmować odpowiedzialne decyzje. Cieszę się, że mogę wesprzeć jeszcze większy rozwój firmy” – mówi Regina Maiseviciute, Food and Drink Analyst, Poland.

“Firma Mintel oferuje unikalne podejście do zrozumienia rynków, koncentrując się na innowacyjności i zachowaniach konsumentów, i cieszę się, że dołączam do tak utalentowanego zespołu. Wierzę, że możemy zapewnić firmom działającym w Polsce, jak i podmiotom zainteresowanym tym krajem, strategiczny wgląd w rzeczywistą sytuację na rynku i analizę prawdziwych przyczyn występowania danych trendów“ – mówi Honorata Jarocka, Food and Drink Analyst, Poland.

© 2024 Mintel Group Ltd. | Polityka Prywatności | Cookies