Pobierz swoją kopię już teraz
* wszystkie pola są wymagane
Dziękujemy za zainteresowanie! Aby pobrać, kliknij tutaj.
TWOJE DANE, NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Firma Mintel rozumie znaczenie zaufania w kontekście tego, jak Twoje dane są przetwarzane, stąd prosimy o podanie tych informacji, aby:

  • Przekazać Ci ważne i wartościowe informacje
  • Zaoferować Ci możliwość skontaktowania się z naszym zespołem sprzedażowym
  • Zapewnić efektywność prowadzonych przez nas działań promocyjnych
  • Lepiej zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzą w interakcję z informacjami na naszej stronie

W każdym momencie przysługuje Ci prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w ten sposób, a także do zmiany sposobu, w jaki się z Tobą komunikujemy.
Aby przeczytać więcej na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych przez firmę Mintel, kliknij tutaj: Polityka Prywatności firmy Mintel oraz Polityka Plików Cookie.

i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej firmie, która jest naszym obecnym lub nowym klientem, pozwala nam przekazywać właściwe informacje.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, czym się zajmujesz pozwala nam dopasować sposób, w jaki chcielibyśmy pomóc.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ chcielibyśmy przesłać Tobie link do pobrania raportu... i jeżeli się zgodzisz, chcielibyśmy zostać w kontakcie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ czasami lepiej jest porozmawiać, a my chcielibyśmy dokładnie poznać Twoje oczekiwania.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej branży pozwala nam ocenić stopień zainteresowania naszymi publikacjami i utrzymać je na właściwym poziomie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, skąd pochodzisz pomaga nam ocenić skuteczność naszych kampanii oraz w miarę potrzeb pozwala Tobie nawiązać kontakt z naszym lokalnym przedstawicielem.
i
Nasz comiesięczny newsletter to dawka świeżych spostrzeżeń rynkowych, trendów i przełomowych analiz dostarczana bezpośrednio do Twojej skrzynki e-mail.
i
Darmowe raporty, kluczowe informacje branżowe i zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia, kliknij tutaj, aby otrzymać jeszcze więcej informacji od firmy Mintel
Wydarzenia z 2020 roku spowodowały fundamentalny reset ludzkiego zachowania. Uwzględniając tę transformację, raport dotyczący Trendów na Globalnym Rynku Żywności i Napojów 2021 czerpie inspirację z ostatnich zmian w zakupach i postawach konsumentów w różnych branżach. Dzięki współpracy z analitykami zachowań konsumenckich i informacjom z narzędzia Mintel Trends globalny zespół ekspertów w dziedzinie żywności i napojów zidentyfikował nowe szanse oparte na trzech czynnikach rozwoju trendów zdefiniowanych przez firmę Mintel – na dobrostanie, wartości i tożsamości.

W 2021 roku i w kolejnych latach firmy z branży żywności i napojów będą tworzyć rozwiązania wspierające psychiczny i emocjonalny dobrostan konsumentów, zaspokajać nowe potrzeby związane z wartością i wykorzystywać marki do celebrowania tożsamości konsumentów.

Nakarm Swój Umysł
Innowacyjne receptury produktów żywnościowych i napojów pozwolą zadbać o psychiczny i emocjonalny dobrostan konsumentów, tworząc nowe fundamenty zdrowego odżywiania.

Nowa Definicja Jakości
Nowe definicje pojęć takich jak „zaufanie”, „jakość” i „niezbędne” to aktualne wyzwanie dla marek.

Zjednoczenie Przez Jedzenie
Marki z sektora żywności i napojów mogą równoważyć indywidualną potrzebę bycia wyjątkowym z potrzebą przynależności do wspólnoty podobnie myślących ludzi.

Pobierz pełen raport, żeby poznać:
– TERAZ: szanse i możliwości dla sektora żywności, napojów i gastronomii na całym świecie w ciągu najbliższych 12 miesięcy.
– WKRÓTCE: rekomendacje dotyczące działań w miarę rozwoju prognoz w kolejnej dekadzie.
– W PRZYSZŁOŚCI: spojrzenie w przyszłość z perspektywy wyznaczonej w raporcie firmy Mintel dotyczącym Trendów na Globalnym Rynku Żywności i Napojów do roku 2030.

Jako ekspert od tego, czego pragną konsumenci i co wpływa na ich decyzje, firma Mintel jest wyjątkowo dobrze przygotowana do tego, aby trafnie przewidzieć przyszłe zachowania konsumentów i określić konsekwencje tych zachowań dla firm i marek w branży żywności, napojów i gastronomii. Pobierz DARMOWY raport dotyczący Trendów na Globalnym Rynku Żywności i Napojów 2021, zawierający analizę zachowań konsumentów, informacje ekspertów na temat rynków i strategiczne rekomendacje, które pomogą Ci podjąć szybsze i bardziej trafne decyzje biznesowe teraz i w przyszłości.