perceptions-of-food-thumb
Pochodzenie produktów żywnościowych oraz ich składników ma coraz większy wpływ na decyzje zakupowe w Polsce z uwagi na to, iż konsumenci stają się bardziej wyedukowani i świadomi. W efekcie atrybuty takie jak autentyczność i prostota zyskują na znaczeniu stając się synonimami ‘prawdziwej’ żywności, pozbawionej składników postrzeganych jako niekorzystne dla zdrowia, a także tych, które są często niezrozumiałe i identyfikowane jako zbyteczne.

Pobierz swoją kopię raportu już teraz, aby dowiedzieć się więcej na temat:

  • Preferencji i postaw konsumentów w odniesieniu do kryterium pochodzenia
  • Działalności innowacyjnej w kategorii żywności i napojów w oparciu o koncepcję polskości
  • Wykorzystania motywów polskości w promocji produktów żywnościowych

MINTEL – ŚWIATOWY LIDER W ZAKRESIE BADAŃ RYNKU

Mintel jest światowym liderem w zakresie badań rynku, z biurami w takich lokalizacjach jak Londyn, Chicago, Szanghaj, Belfast, Kuala Lumpur, Mumbai, Monachium, Nowy Jork, São Paulo, Singapur, Sydney, Tokio i Toronto. Wyśmienita znajomość rynku to jest to, co odróżnia nas i identyfikuje nas jako marka – dosłownie – gdy firma została założona w 1972 roku, nazwa jej została stworzona na bazie połączenia dwóch słów: Market Intelligence. Od tego momentu zajęliśmy się definiowaniem i ulepszaniem tzw. Market Intelligence Mix, aby móc zaoferować naszym klientom unikalne spojrzenie na konsumenta i otoczenie rynkowe, a także aby zaoferować im czytelne wskazówki na przyszłość.

WYPEŁNIJ FORMULARZ,
ABY POBRAĆ BEZPŁATNĄ KOPIĘ
* wszystkie pola są wymagane
Dziękujemy za zainteresowanie! Aby pobrać kliknij tutaj: Patriotyzm konsumencki w kontekście polskiego rynku żywności i napojów.
TWOJE DANE, NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Firma Mintel rozumie znaczenie zaufania w kontekście tego, jak Twoje dane są przetwarzane, stąd prosimy o podanie tych informacji, aby:

  • Przekazać Ci ważne i wartościowe informacje
  • Zaoferować Ci możliwość skontaktowania się z naszym zespołem sprzedażowym
  • Zapewnić efektywność prowadzonych przez nas działań promocyjnych
  • Lepiej zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzą w interakcję z informacjami na naszej stronie

W każdym momencie przysługuje Ci prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w ten sposób, a także do zmiany sposobu, w jaki się z Tobą komunikujemy.
Aby przeczytać więcej na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych przez firmę Mintel, kliknij tutaj: Polityka Prywatności firmy Mintel oraz Polityka Plików Cookie.

i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej firmie, która jest naszym obecnym lub nowym klientem, pozwala nam przekazywać właściwe informacje.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, czym się zajmujesz pozwala nam dopasować sposób, w jaki chcielibyśmy pomóc.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ chcielibyśmy przesłać Tobie link do pobrania raportu... i jeżeli się zgodzisz, chcielibyśmy zostać w kontakcie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ czasami lepiej jest porozmawiać, a my chcielibyśmy dokładnie poznać Twoje oczekiwania.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej branży pozwala nam ocenić stopień zainteresowania naszymi publikacjami i utrzymać je na właściwym poziomie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, skąd pochodzisz pomaga nam ocenić skuteczność naszych kampanii oraz w miarę potrzeb pozwala Tobie nawiązać kontakt z naszym lokalnym przedstawicielem.
i
Nasz comiesięczny newsletter to dawka świeżych spostrzeżeń rynkowych, trendów i przełomowych analiz dostarczana bezpośrednio do Twojej skrzynki e-mail.
i
Darmowe raporty, kluczowe informacje branżowe i zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia, kliknij tutaj, aby otrzymać jeszcze więcej informacji od firmy Mintel