Pobierz swoją kopię już teraz
* wszystkie pola są wymagane
Dziękujemy za zainteresowanie! Aby pobrać, kliknij tutaj.
TWOJE DANE, NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Firma Mintel rozumie znaczenie zaufania w kontekście tego, jak Twoje dane są przetwarzane, stąd prosimy o podanie tych informacji, aby:

  • Przekazać Tobie ważne i wartościowe informacje
  • Zaoferować Tobie możliwość skontaktowania się z naszym zespołem sprzedażowym
  • Zapewnić efektywność prowadzonych przez nas działań promocyjnych
  • Lepiej zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzą w interakcję z informacjami na naszej stronie

W każdym momencie przysługuje Tobie prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w ten sposób, a także do zmiany sposobu, w jaki komunikujemy się z Tobą.
Aby przeczytać więcej na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych przez firmę Mintel, kliknij tutaj: Polityka Prywatności firmy Mintel oraz Polityka Plików Cookie.

i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, kim jesteś pozwala nam spersonalizować naszą komunikację i oceniać efekty naszych kampanii.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej firmie, która jest naszym obecnym lub nowym klientem, pozwala nam przekazywać właściwe informacje.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, czym się zajmujesz pozwala nam dopasować sposób, w jaki chcielibyśmy pomóc.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ chcielibyśmy przesłać Tobie link do pobrania raportu... i jeżeli się zgodzisz, chcielibyśmy zostać w kontakcie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ czasami lepiej jest porozmawiać, a my chcielibyśmy dokładnie poznać Twoje oczekiwania.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o Twojej branży pozwala nam ocenić stopień zainteresowania naszymi publikacjami i utrzymać je na właściwym poziomie.
i
Dlaczego zbieramy te dane?
Ponieważ wiedza o tym, skąd pochodzisz pomaga nam ocenić skuteczność naszych kampanii oraz w miarę potrzeb pozwala Tobie nawiązać kontakt z naszym lokalnym przedstawicielem.
i
Nasz comiesięczny newsletter to dawka świeżych spostrzeżeń rynkowych, trendów i przełomowych analiz dostarczana bezpośrednio do Twojej skrzynki e-mail.
i
Darmowe raporty, kluczowe informacje branżowe i zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia, kliknij tutaj, aby otrzymać jeszcze więcej informacji od firmy Mintel

Jako ekspert od tego, czego pragną konsumenci i co wpływa na ich decyzje, firma Mintel zidentyfikowała trzy trendy, które będą kształtować globalną branżę żywności, napojów i gastronomii przez najbliższe 10 lat.

Niezależnie od bieżących wydarzeń, w roku 2030, podobnie jak dziś, konsumenci będą oczekiwać od żywności, napojów i usług gastronomicznych satysfakcjonującego smaku i przystępnej ceny. Ale co jeszcze wpłynie na ich decyzje zakupowe?

W roku 2030, podobnie jak dziś, konsumenci będą oczekiwać od żywności, napojów i usług gastronomicznych satysfakcjonującego smaku i przystępnej ceny. Ale co jeszcze wpłynie na ich decyzje zakupowe? Pobierz raport, żeby dowiedzieć się:

  • które obecne i przyszłe czynniki będą kształtować rynek, zmieniając go w zupełnie nowy sposób

  • w jaki sposób dobrostan planety, hiperindywidualne podejście do zdrowia fizycznego i umysłowego oraz zaufanie do nauki i technologii będą stanowić czynniki decydujące o tym, kto w najbliższej dekadzie będzie zwycięzcą na rynku, a kto przegranym

  • z jakich możliwości mogą w przyszłości skorzystać producenci, firmy i marki, aby lepiej zrozumieć, czego pragną konsumenci i co wpływa na ich wybory


Ty znasz swój rynek dziś – my wiemy, dokąd będzie zmierzał jutro oraz za 10 lat. W jaki sposób będziesz na bieżąco śledzić zmiany na rynku konsumenckim i nie dasz się wyprzedzić konkurencji?

PRZEDSTAWIAMY:

  • Firma Zmiana – Sukces odniosą firmy, które zadbają o zdrowie planety i jej mieszkańców.

  • Inteligentne Diety – Technologia umożliwi konsumentom wysoką indywidualizację sposobów dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne.

  • Rolnictwo High-tech – Zwiększy się zaufanie konsumentów do nauki i technologii jako istotnych narzędzi zapewniających produkcję i dostawę żywności.