perceptions-of-food-thumb
Pochodzenie produktów żywnościowych oraz ich składników ma coraz większy wpływ na decyzje zakupowe w Polsce z uwagi na to, iż konsumenci stają się bardziej wyedukowani i świadomi. W efekcie atrybuty takie jak autentyczność i prostota zyskują na znaczeniu stając się synonimami ‘prawdziwej’ żywności, pozbawionej składników postrzeganych jako niekorzystne dla zdrowia, a także tych, które są często niezrozumiałe i identyfikowane jako zbyteczne.

Pobierz swoją kopię raportu już teraz, aby dowiedzieć się więcej na temat:

  • Preferencji i postaw konsumentów w odniesieniu do kryterium pochodzenia
  • Działalności innowacyjnej w kategorii żywności i napojów w oparciu o koncepcję polskości
  • Wykorzystania motywów polskości w promocji produktów żywnościowych

MINTEL – ŚWIATOWY LIDER W ZAKRESIE BADAŃ RYNKU

Mintel jest światowym liderem w zakresie badań rynku, z biurami w takich lokalizacjach jak Londyn, Chicago, Szanghaj, Belfast, Kuala Lumpur, Mumbai, Monachium, Nowy Jork, São Paulo, Singapur, Sydney, Tokio i Toronto. Wyśmienita znajomość rynku to jest to, co odróżnia nas i identyfikuje nas jako marka – dosłownie – gdy firma została założona w 1972 roku, nazwa jej została stworzona na bazie połączenia dwóch słów: Market Intelligence. Od tego momentu zajęliśmy się definiowaniem i ulepszaniem tzw. Market Intelligence Mix, aby móc zaoferować naszym klientom unikalne spojrzenie na konsumenta i otoczenie rynkowe, a także aby zaoferować im czytelne wskazówki na przyszłość.

WYPEŁNIJ FORMULARZ,
ABY POBRAĆ BEZPŁATNĄ KOPIĘ
Dziękujemy za zainteresowanie! Aby pobrać kliknij tutaj: Patriotyzm konsumencki w kontekście polskiego rynku żywności i napojów.
Wysyłając formularz, zgadzasz się z Polityką Prywatności firmy Mintel